Iluzjonista na impreze firmowa
Pokazy Iluzjonistyczne w przedszkolach

Pokaz iluzji na imprezie firmowej lub bankietu to doskonały sposób na urozmaicenie wieczoru i nadanie mu niezwykłej formy atrakcyjności. Jednocześnie udział iluzjonisty na takiej imprezie to prestiż dla firmy. Sztuczki, które wykonuję są oryginalne, budują napięcie, bawią i szokują. Przedstawienie magicznie może przybrać dwa warianty:

Sceniczny – jako pokaz ogólny w miejscu widocznym dla wszystkich gości. Wykonuję profesjonalne sztuczki między innymi związane z lewitacją, znikaniem różnych przedmiotów i ich teleportacją czy sztuczki zręcznościowe. Tworzę magiczny nastrój przy tysiącach pytań w głowie „Jak to jest możliwe?” Zapraszam również widzów na scenę, wkręcam ich w śmieszne sytuacje, angażuję całą salę budując atmosferę dobrej zabawy, interakcji i śmiechu. Czas pokazu ok. 35 min.

Stolikowy – jako mikroiluzja wykonywana z bliska przy stolikach gości. Po pokazie scenicznym zabawiam widzów w mniejszych gronach. Wykonuję sztuczki z użyciem między innymi kart, monet, kapsli lub przedmiotów gości. Ten rodzaj magii najbardziej wprawia w osłupienie, gdyż wszystko dzieje się na dłoniach widzów i każdy może dotknąć, sprawdzić rekwizyty. Czas trwania 1,5 – 2h.


Zapraszam do kontaktu